Campinggardameer.com

Waar wil je met vakantie?

Wie zijn we: het KoobCamp Network

Campinggardameer.com is de website voor het toeristische gebied van het Gardameer, het grootste van de Italiaanse meren, en behoort tot het toeristische netwerk KoobCamp, al meer dan 15 jaar het referentiepunt voor vakantie op campings en in vakantieparken.

Nasza misja

Naszą misją jest zaoferowanie turystom wczasów spełniających, a nawet wykraczających poza ich oczekiwania. W tym celu opracowujemy przewodniki turystyczne, przydatne porady na temat podróży, a przede wszystkim codziennie pracujemy, aby wszystkie informacje na temat kempingów i obiektów wakacyjnych były możliwie jak najbardziej wyczerpujące i aktualne. Wczasy są zasłużonym wypoczynkiem dla każdego z nas, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać tylko z kilku dni urlopu w roku: dzięki Campinggardameer.com i portalom sieci KoobCamp zorganizowanie wypoczynku jest proste, szybkie i bezpieczne.

Filozofia

"Sukces firmy zależy od sukcesu branży, w której prowadzi swoją działalność, jej zdolności do rozwoju w czasie oraz harmonii z partnerami i klientami." Nasza filozofia nawiązuje do zdania Adriano Olivetti (znanego przedsiębiorcy i polityka włoskiego): "Firma nie może nastawiać się wyłącznie na zyski. Musi rozdzielać dobrobyt, kulturę, usługi, demokrację. Myślę, że Firma jest dla człowieka, a nie człowiek dla Firmy". Nasze usatysfakcjonowanie wiąże się z usatysfakcjonowaniem użytkowników, klientów i partnerów, którzy każdego dnia korzystają z oferowanych przez nas usług lub razem z nami pracują.

Reklama dla obiektów

Obiekty gościnne, zwłaszcza kempingi i obiekty wakacyjne mogą skorzystać z sieci KoobCamp w celu przedstawienia swoich usług na poziomie całej Europy, w szczególności dla turystów z: Włoch, Niemiec, Holandii, Francji, Hiszpanii, Danii, Polski, Szwajcarii, Austrii, Chorwacji i wielu innych krajów.

KoobCamp jest social

Dzięki naszym stornom na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Google Plus możemy szybko wypromować obiekty turystyczne oraz informować turystów o nowościach i ofertach. Nasz zespół, również przy pomocy Direct Email Marketing, jest zawsze w kontakcie z użytkownikami, który szukają użytecznych informacji na temat zorganizowania wczasów.

Aplikacje iOS i Android

Informacje portalów KoobCamp są zawsze dostępne również na smartphonie i tabletcie, dzięki aplikacji iOS i Android: w celu odnalezienia obiektu i skontaktowania się z nim wystarczy proste kliknięcie!


Ontdek ons toeristisch netwerk